Údržba plochých střech

Specializujeme se na ploché střechy, opravy ploché střechy, rekontrukce a především izolace ploché střechy.

Spojením kvalitního materiálu a poctivé české práce dosahujeme spokojených klientů nejen v oblasti izolace plochých střech, ale i při opravách ploché střechy či pravidelné údržbě plochých střech.

Působíme především v Praze a blízkém okolí.


Údržba plochých střech - údržba hydroizolace Praha?

Pak nás kontaktujte na emailu strechycadek@seznam.cz nebo na telefonu +420 723 778 418. Rádi přijedeme, nabídneme vhodný pracovní postup a termín realizace.

Izolace plochých střech, opravy plochých střech, protikorozní nátěry - vše rychle a kvalitně - to jsou Střechy Čadek Praha - Váš specialista na ploché střechy.

Ploché střechy jsou typickým střešním pláštěm pro panelákové domy, sklady a haly. Za plochou střechu považujeme střechu se sklonem menší než 5°. U ploché střechy lze naší technologií prodlužovat životnost ploché střechy pravidelnou údržbou, na kterou máme vhodné materiály a dokážeme tak ušetřit velké částky za novou plochou střechu. Pokud Vám bude někdo tvrdit že nová střecha je vždy lepší střecha - nemusí to být vždy pravda, záleží na skladbě střechy, a jestli ji je možné ještě opravit. Naše technologie totiž umožňuje využít stávající podklad a vyztužit ho novou vrstvou, čímž docílíme opravdu kvalitní izolaci ploché střechy. Izolace plochých střech provádíme nejčastěji v lokalitách Praha, Kladno, Mělník, Beroun, ale i ve vzdálenějších městech jako je Plzeň nebo Brno.

Na ploché střechy se specializujeme více než 10 let, vypořádáme se tedy s každým problémem a najdeme nejvhodnější řešení.

Provádíme Izolace plochých střechy, opravy plochých střech, údržbu plochých střech,, hydrizolace a hydroizolační systémy - Praha a okolí (Mělník, Kladno, Beroun, Plzeň, Brno) a po domluvě kdekoli po celé České republice.

Izolace střechy

Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie

Naše služby

Kde nejčastěji pracujeme?

Naší hlavní lokalitou je Praha a střední Čechy. Jako další města to jsou např. Mělník, Příbram, Mladá Boleslav, Benešov, Beroun, Kladno, Neratovice, Říčany, Úvaly, Kutná Hora, Nymburk, Rakovník.
Ploché střechy však řešíme i ve vzdálenějších městech jako je Příbram, Plzeň, Pardubice, Kolín, Jihlava a Brno.
Ploché střechy nejčastěji děláme pro firmy, bytová družstva i soukromé osoby.

Rádi odvedeme kvalitní práci i na Vaší střeše!