Rekonstrukce ploché střechy

Firma MAVEIZOL byla založena v roce 1997 v Českých Budějovicích a od počátku své existence se zabývá kompletní hydroizolační tématikou, v současnosti působíme nejen v jižních Čechách, ale také v Praze a Středočeském kraji.


Kompletní servis v oblasti rekonstrukce plochých střech

Poskytujeme celkový servis u rekonstrukce plochých střech obytných domů i průmyslových objektů. Mezi naše stěžejní činnosti patří hydroizolace ploché střechy, zateplení ploché střechy a všechny související práce, díky kterým realizujeme rekonstrukce plochých střech na klíč. Dále provádíme zateplení šikmé střechy foukanou tepelnou izolací a v návaznosti na zateplení plochých a šikmých střech instalujeme systémy pro odvětrání domu.

Další součástí našeho portfolia jsou mechanické i elektrické systémy proti ptactvu a antigraffiti nátěry pro ochranu fasád před graffiti, ale také před znečištěním.


Certifikované materiály, prodloužené záruky a stovky realizovaných zakázek

Jsme certifikovanou aplikační firmou pro výjimečný rakouský hydroizolační materiál Isoflamm a pro celulózovou foukanou tepelnou izolaci Climatizer plus, jsme registrovaným dodavatelem v programu nová Zelená úsporám. V oblasti rekonstrukce plochých střech poskytujeme prodloužené záruky i případný pozáruční servis.

Za dobu našeho působení jsme provedli hydroizolace ploché střechy na více než 600 panelových domech, rodinných domech i průmyslových objektech bez jediného škodního případu. Kompletní seznam našich referencí přikládáme ke každému návrhu realizace rekonstrukce ploché střechy.

Naše práce se zakládá na dlouholetých zkušenostech a víře, že kvalitní materiály a profesionálně odvedená práce znamenají přínos nejen pro zákazníka, ale především pro nás. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se budou rádi vracet, aby využili dalších našich služeb.

Izolace střechy

Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie

Naše služby

Kde nejčastěji pracujeme?

Naší hlavní lokalitou je Praha a střední Čechy. Jako další města to jsou např. Mělník, Příbram, Mladá Boleslav, Benešov, Beroun, Kladno, Neratovice, Říčany, Úvaly, Kutná Hora, Nymburk, Rakovník.
Ploché střechy však řešíme i ve vzdálenějších městech jako je Příbram, Plzeň, Pardubice, Kolín, Jihlava a Brno.
Ploché střechy nejčastěji děláme pro firmy, bytová družstva i soukromé osoby.

Rádi odvedeme kvalitní práci i na Vaší střeše!