Protikorozní nátěry

Protikorozní nátěry mají přispívat ke snižování korozních ztrát a škod na kovech, prvcích budov, stavbách a průmyslových projektech.

Kovy jsou nenahraditelnou součástí staveb a zařízení. Spektrum jejich využití je téměř neomezené od běžných konstrukčních prvků až po trvale napuštěné nádrže s velkým chemickým zatížením. Na všech těchto místech, se velkou měrou na korozní a protichemické ochraně podílejí nátěrové systémy. Jak ale při tak velké nabídce zvolit ten správný? Existuje jedno korozní pravidlo, které se dá použít na všechny nátěrové systémy zároveň „vždy se musí použít nátěrový systém silnější než koroze sama“.

Byť se to nezdá, koroze velkou silou opravdu oplývá. Při korodování nabývá ocel na objemu až 2,5x . Síla, kterou dokáže koroze na svoje okolí vyvinout je až 140Kg/cm2. Znamená to tedy, že dobrý nátěrový systém musí tomuto tlaku odolat. Přídržnost systémů tedy musí být vyšší než 14KN. Dalším velmi podstatným prvkem při výběru nátěrových systémů je zohlednění teplot, povětrnostních vlivů, či vlivu vody a chemikálií působících na nátěrový systém.

Protikorozních nátěrů je celá řada, po dlouhých srovnáních a testech se značně rozšiřují právě řady protikorozních nátěrů swepco.

Izolace střechy

Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie

Naše služby

Kde nejčastěji pracujeme?

Naší hlavní lokalitou je Praha a střední Čechy. Jako další města to jsou např. Mělník, Příbram, Mladá Boleslav, Benešov, Beroun, Kladno, Neratovice, Říčany, Úvaly, Kutná Hora, Nymburk, Rakovník.
Ploché střechy však řešíme i ve vzdálenějších městech jako je Příbram, Plzeň, Pardubice, Kolín, Jihlava a Brno.
Ploché střechy nejčastěji děláme pro firmy, bytová družstva i soukromé osoby.

Rádi odvedeme kvalitní práci i na Vaší střeše!