Material Swepco

Swepco je především kvalitní asfaltový hydroizolační materiál pocházející z USA jehož základní surovina je "asfalt Heart of Texas" rozšiřující se do celého světa pro své vynikající hydroizolační vlastnosti na které lze poskytnout záruky až 30let!!

Systémy swepco jsou složeny z kombinace za studena litých asfaltových stěrek (emulzí asfaltu) a asfaltových pasů. Tyto hutné hydroizolační emulze jsou srovnatelné s běžnými asfaltovými pasamy a hydroizolačními fóliemi.

Izolace plochých střech materiálem Swepco je realizována na největších střechách světa.

Tato izolační hmota se nanáší „litím“, tzv. litou technologií pod kterou si často lidé představují asfaltový lak tloušťkou srovnatelný s běžným protikorozním nátěrem, což je velká chyba, protože systémy Swepco jsou plnohodnotné hydroizolační membrány v tloušťkách běžných hydroizolačních pasů nebo pvc fólií. Tyto klasické hydroizolační fólie jakoFatrafol, Alkorplan či Sikaplan jsou nejrozšířenější na trhu, avšak svoji kvalitou značně zaostávají za systémem Swepco.

Izolace plochých střech materiálem Swepco je to nejlepší pro Vaši plochou střechu.
Systémy Swepco odstraňují nedostatky a slabiny běžně zmiňovaných hydroizolačních folií.

Jeden z hlavních důvodů proč používat hydroizolační systém swepco je jedinečná vlastnost – swepco nemá spoje (je méně náchylné k potrhání izolací, což je nejčastější závada na střeše)!!!

Další velkou výhodou je, že životnost střešních systémů swepco lze běžnou údržbou prodlužovat prakticky neomezeně s životností budovy. Při aplikaci systému swepco se vynaložené prostředky investují do nejdůležitější vrstvy na střeše, která je při použití klasických hydroizolačních fólií potřeba častěji udržovat a opravovat. V případě poruch špatně vybraná hydroizolace způsobuje nemalé problémy v nižších částech domu.

Materiál Swepco je přímo předurčený materiál pro velké střechy. - optimalizujte své náklady na ploché střechy!!!

Chcete také kvalitní střechu s izolačním materiálem SWEPCO?


Poradenství, kalkulace a odborné konzultace na telefonu 602 305 186.

Bližší informace naleznete také na webu www.swepco.cz

Izolace střechy

Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie

Naše služby

Kde nejčastěji pracujeme?

Naší hlavní lokalitou je Praha a střední Čechy. Jako další města to jsou např. Mělník, Příbram, Mladá Boleslav, Benešov, Beroun, Kladno, Neratovice, Říčany, Úvaly, Kutná Hora, Nymburk, Rakovník.
Ploché střechy však řešíme i ve vzdálenějších městech jako je Příbram, Plzeň, Pardubice, Kolín, Jihlava a Brno.
Ploché střechy nejčastěji děláme pro firmy, bytová družstva i soukromé osoby.

Rádi odvedeme kvalitní práci i na Vaší střeše!