Izolace ploché střechy

Izolace střechy neboli hydroizolace je důležitá vrstva, která zabraňuje pronikání vody v jakémkoliv skupenství do stavební konstrukce či do vnitřních prostorů objektu.

Za hydroizolace považujeme všechna izolační opatření proti vnikající vodě a unikající vodě realizovaná při stavbě.
Kvalitní hydroizolace – izolace střechy je základním kamenem pro dlouhou životnost stavby.
Střechu v tomto nelze ošidit (levnější materiál, neodborná instalace hydroizolace a izolačních materiálů), pokud ano opravy budou častější, což se na první pohled při stavbě může zdát jako úspora – výsledné náklady budou však mnohonásobně vyšší!!!


Izolace ploché střechy

patří mezi naše hlavní činnosti – především izolace plochých střech (neboli hydroizolace plochých střech).
Firma Ipok s.r.o je výhradním Českým aplikátorem kvalitních světových hydroizolačních materiálů Swepco.
Pomůže Vám vyřešit jakýkoliv problém se střechou nebo střešní izolací plochých střech, ale také i všech typů klempířských, zateplovacích, světlíkářských a hromosvodářských prací.

Naše materiály Swepco jsou téměř ideální izolací. Životnost této asfaltové izolace značně převyšuje životnost klasických PVC fólií a to až několikanásobně!!!

Provádíme nejen izolace ploché střechy a střešních plášťů ale i izolace teras, izolace balkónů proti vlhkosti, kompletní sanace panelových budov např. sanace balkonů, lodžií, střech atd. Velkou část tvoří i hydroizolace plochých střech, izolace rodinných domů a izolace proti radonu včetně speciálních izolací – izolace zahradního jezírka, izolace nádrže, izolace jímky a rybníčků…
Izolační materiály mají stále podstatnější úlohu při stavbě či rekonstrukcích budov, pro stále se zvyšující ceny energií i nákladů na odstranění škod způsobených podceněním či dožitím vlhkostních izolací.
Izolace dělíme na tepelně izolační izolace, vodě-vlhkosti odolné izolace, speciální (např. izolace proti záření), protihlukové izolace nebo také akustické izolace.

Použití izolací najdeme v plochých střechách, šikmých střechách, stropních podhledech, vnějších stěnách, kovových obvodových plášťů, izolace stěn (vnější i vnitřní), vnější provětrávané fasády, spodní stavba atd. Postaráme se o vše - od základů až po kompletní střechu. Správně položená izolace střechy bude mít i dobré tepelné účinky. Izolace zajišťujeme včetně kompletních zateplovacích prací. O izolacích víme vše – izolace ploché střechy je totiž naše hlavní činnost.

Naše činnosti soustředíme především na ploché střechy to v následujících lokalitách:

Potřebujete naše služby - izolace střechy?

Naše hlavní přednosti:

Izolace střechy zařídíme odborně a kompletně tzv. na klíč.

Naše hlavní lokality pro izolace střechy jsou:
Praha, Mělník, Příbram, Beroun, Benešov, Kladno.


Oprava a izolace střechy
rychle a za nízké náklady – to jsou střechy IPOK.

Poradenství, kalkulace a odborné konzultace na telefonu 602 305 186.Izolace střechy

Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie

Naše služby

Kde nejčastěji pracujeme?

Naší hlavní lokalitou je Praha a střední Čechy. Jako další města to jsou např. Mělník, Příbram, Mladá Boleslav, Benešov, Beroun, Kladno, Neratovice, Říčany, Úvaly, Kutná Hora, Nymburk, Rakovník.
Ploché střechy však řešíme i ve vzdálenějších městech jako je Příbram, Plzeň, Pardubice, Kolín, Jihlava a Brno.
Ploché střechy nejčastěji děláme pro firmy, bytová družstva i soukromé osoby.

Rádi odvedeme kvalitní práci i na Vaší střeše!