Hydroizolace plochých střech

Střecha je pro každý dům velmi důležitá. Především je třeba klást důraz na izolace střech. Nesprávně navržená nebo nesprávně provedená izolace ploché střechy negativně ovlivní funkci celé budovy a výrazně zkrátí její živostnost. Navíc zvýší i náklady vynaložené na údržbu a opravy po celou dobu fungování budovy - realizujeme izolace plochých i šikmých střech. Proto je třeba navrhnout vhodný hydroizolační systém - izolační materiál. A to jak z hlediska vodonepropustnosti, tak i z hlediska co nejkvalitnější aplikace izolace na stavbě včetně opracovatelnosti detailů.

Ploché střechy a lehce zešikmené střechy jsou kvůli svým přednostem během realizace, ale i z důvodů nákladů, stále aktuální pro projektování a navrhování budov, hal a větších objektů.

U průmyslových staveb přitom nachází uplatnění především provedení lehké ploché střechy např. z ocelového trapézového plechu. Ploché střechy se v bytové výstavbě stále více prosazují z důvodu příznivého celkového architektonického vzhledu a velmi dobrých možností při rozdělení vnitřního prostoru.

Ve spojení s ozeleněním těchto střešních ploch se otvírají projektantům zajímavé tvůrčí a ekologické možnosti. Vysoká kvalita izolace u těchto plochých střech je nutná a má rozhodující význam pro zajištění její dlouhodobé funkčnosti.

Izolace střechy ( izolace proti vlhkosti a vodě) zajišťuje ochranu stavebního díla před nežádoucími účinky vnějšího i vnitřního prostředí. Za hydroizolace považujeme takové opatření, které zabraňuje vnikání vody do stavební konstrukce a do vnitřních prostor objektu.

Končí životnost vaší ploché střechy? Právě na tuto oblast máme jedinečné materiály a technologie. Provádíme opravy starých plochých střech pokládkou nových asfaltových pásů. Zateplení plochých střech, nové bednění, oplechování. Nopové fólie, izolace proti vlhkosti.

Pří rekonstrukci ploché střechy může být izolační systém kladen na všechny běžné střešní podklady. Obnova hydroizolační funkce střechy se provádí pomocí asfaltových hydroizolačních pasů nebo pomocí klasických PVC folií. S výběrem vhodné hydroizolace si nemusíte lámat hlavu – poradíme Vám.

Pro zateplení a izolace plochých střech pro Vás máme přichystanou velkou nabídku termoizolačních materiálů a hydroizolačních systémů (fatrafol, alkorplan, swepco).

Pro izolace plochých střech preferujeme a doporučujeme hydroizolační systém swepco. Tyto hydroizolace umožňují vytvořit vodotěsné membrány včetně dodatelčné tepelné izolace, které efektivně chrání střešní plášť – hydroizolace swepco nemá spoje!!!

Izolaci plochých střech, teras a balkonů jsme schopni pprovést ze všech běžně dostupných hydroizolačních systémů, převážně však používáme materiály swepco, které preferujeme pro jejich kvalitu.

Jsme vybaveni veškerým potřebným zařízením pro jednotlivé práce - izolace ploché střechy, zateplení střechy, izolace střech, tepelné izolace ale i kompletní opravy plochých střech.

Zakázky na ploché střechy, izolace střech neboli hydroizolacerealizujeme nejen v Praze, ale i v celé České republice.

Naše firma je registrovaným dodavatelem v Seznamu odborných dodavatelů (SOD) v programu Zelená úsporám, který je administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR pro Ministerstvo životního prostředí. Program je zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech. S naší firmou tedy můžete využít dotace určené například pro zateplení vybraných částí obytných domů.

Naše hlavní lokality jsou: Praha, Mělník, Příbram, Beroun, Benešov, Milevsko, Kladno, ale i Plzeň nebo Pardubice.

V těchto lokalitách se zaměřujeme především na rekonstrukce střech, opravy plochých střech a izolace střech.

Naše střecha a její izolace jsou zárukou dlouhodobé a správné funkčnosti střechy.

Izolace střechy

Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie

Naše služby

Kde nejčastěji pracujeme?

Naší hlavní lokalitou je Praha a střední Čechy. Jako další města to jsou např. Mělník, Příbram, Mladá Boleslav, Benešov, Beroun, Kladno, Neratovice, Říčany, Úvaly, Kutná Hora, Nymburk, Rakovník.
Ploché střechy však řešíme i ve vzdálenějších městech jako je Příbram, Plzeň, Pardubice, Kolín, Jihlava a Brno.
Ploché střechy nejčastěji děláme pro firmy, bytová družstva i soukromé osoby.

Rádi odvedeme kvalitní práci i na Vaší střeše!